🚨 Скандальна автомийка на проспекті Григоренка: директору фірми повідомили про підозру🚨 Скандальна автомийка на проспекті Григоренка: директору фірми повідомили про підозру

🚨 Скандальна автомийка на проспекті Григоренка: директору фірми повідомили про підозру

Прокуратура вручила підозру директору компанії, який самовільно збудував автомийку, захопивши комунальну землю на проспекті Григоренка у Дарницькому районі Києва.

Йдеться про ту саму мийку, яку обіцяв знести депутат Київради Євген Кузьменко, заявляючи, що навіть складе мандат, якщо цього не зробить. Втім, ні обіцянки, ні дії виконані не були.

За даними слідства, підприємець використав підроблені документи: спершу зареєстрував автомийку за своєю компанією, а вже потім розпочав її будівництво. У повідомленнях до контролюючих органів він вказав, що проводить «реконструкцію», хоча фактично йшлося про нове будівництво.

Зведений об’єкт на комунальній землі мав дозволити бізнесмену надалі отримати право на користування ділянкою. Для цього згодом навіть сформували земельну ділянку під мийкою та присвоїли їй кадастровий номер — фактична підготовка до передачі у користування без конкурсу.

Втім, реалізувати схему підприємцю не вдалося — його махінації з документами викрили.

Дії чоловіка кваліфіковано за:

  • ч. 3 ст. 197-1 КК України — самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці,

  • ч.ч. 3, 4 ст. 358 КК України — виготовлення та використання підроблених документів.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Директора департаменту фінансів КМДА судитимуть за необґрунтовані позики на 581 млн грн збитків київській громаді

Директора департаменту фінансів Київської міської державної адміністрації Володимира Ріпака судитимуть за службову недбалість, яка, за версією слідства, завдала територіальній громаді столиці понад 581 млн грн збитків, пише Bankova Mail.