Ніякого кумівства в Києві!Ніякого кумівства в Києві!

Ніякого кумівства в Києві!

Сьогодні в.о. голови Святошинської районної державної адміністрації в місті Києві Григоренко Василь Васильович, стане “головою” без додатну “в.о.”, через своє сумлінне служіння інтересам громади.

Да ну нах - невже таке можливо?

Ан ніт.

Виявляються, що Василь Васильович став в.о., а вже скоро ні, тому що заступник Віталія Кличко - Пантелеєв Петро Олександрович, всоьго-на-всьго його кум.

До того ж, вже фактично голова району - Василь Григоренко на початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022, як справжній герой - з Києва втік, але зовсім не соромився при цьому увесь час отримував грошову премію.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Адвокатське свідоцтво Олексія Шевчука знову призупинено - але місця в комісії з відбору керівника САП він не позбувся

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області втретє за два роки вжила дисциплінарних заходів проти адвоката Олексія Шевчука - цього разу призупинила свідоцтво на три місяці за скаргою Масі Найєма щодо порушення адвокатської етики, пише Bankova Mail.