Борис Гулько – суддя Верховного суду стоїть за рейдерським захопленням ВАТ “Гермес”Борис Гулько – суддя Верховного суду стоїть за рейдерським захопленням ВАТ “Гермес”Борис Гулько – суддя Верховного суду стоїть за рейдерським захопленням ВАТ “Гермес”Борис Гулько – суддя Верховного суду стоїть за рейдерським захопленням ВАТ “Гермес”Борис Гулько – суддя Верховного суду стоїть за рейдерським захопленням ВАТ “Гермес”

Борис Гулько – суддя Верховного суду стоїть за рейдерським захопленням ВАТ “Гермес”

Судова влада в Україні залишається не лише останнім оплотом корупції, а й рейдерства. Суддівська мафія як спрут душить Україну, відбираючи все у чесних громадян та підприємців. 

Зміна влади у 2019 році поселила в серці українців надію на зміни і багато хто з них знайшов сили відновити спроби знайти справедливість.

Одними з таких справ щодо відновлення справедливості стала Справа №757/62843/19-к щодо рейдерського захоплення Відкритого акціонерного товариства “Гермес”. І нам навіть відомий факт, що 4 жовтня 2019 року майно, що належить до рейдерського захоплення ВАТ “Гермес, було заарештовано.

Кримінальне провадження відкрито за статтею 190 ч. 4 Кримінального кодексу України (шахрайство), за скоєння злочину передбачено кримінальну відповідальність до 12 років позбавлення волі.

Але давайте не забігатимемо наперед і розповімо вам всю цю кричуще жахливу історію по порядку.

ВАТ “Гермес” - перша атака

Відкрите акціонерне товариство «ГЕРМЕС» очолюване Телятниковим Володимиром Йосиповичем було великою овочебазою з магазинами, складськими та іншими приміщеннями на території Києва та Київської області. 

У 2003 році «ГЕРМЕС» був власником наступних приміщень: плодоовочевої бази на вулиці Сім'ї Хохлових, 11/2 у м.; склади за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Мила, вул. Комарова, 25; прирейковий склад у м. Києві на вул. Полярної, 12; кілька магазинів у м. Києві №407 на вулиці Мельникова; №417 на вулиці Татарській; №419 на вулиці Бакинській; приміщення на вул. Шамрила, 17; База відпочинку «Дніпро» у Кончі Озерній; гуртожиток на вул. Сім'ї Хохлових, 13.

Це величезні площі, які стали об'єктом інтересу злочинної групи, до якої входили підприємець Срібнюк Михайло Степанович і тоді ще суддя Шевченківського району Борис Іванович Гулько.

Підприємства Срібнюка на початку 2000-х років орендували склади у ВАТ «ГЕРМЕС» у м. Києві на вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 і входили до кабінету Телятникову.

Шахраї розуміли, що відкрито штурмувати і захоплювати підприємство досить дорого, та й не завжди успішно, тому в 2003 році, керовані своєю людиною в суді, вони імітували низку спроб рейдерського захоплення, чим викликали неабияку тривогу в акціонерів.

Тоді шахраї запропонували свої послуги у протидії рейдерству.

Срібнюк і його бізнес партнер Гецко ще в 2003 році почали скуповувати акції ВАТ «ГЕРМЕС», що залишилися у вільному обігу. Коли Телятников дізнався про це, вони пояснили йому, що роблять цю послугу так як скупа акції надають свою посильну допомогу в протидії рейдерству. 

Телятников їм повірив і познайомив їх з іншими акціонерами, представивши великими фахівцями боротьби з рейдерством. 

Увійшовши в довіру, Срібнюк і Гецко обробляли акціонерів товариства, водночас через підставних підконтрольних їм осіб і використовуючи свої зв'язки розжарювали ситуацію, скуповували акції, залякували акціонерів судовими позовами та арештом майна через правоохоронні органи.

Довівши акціонерів до певного рівня істерії, Срібнюк запропонували акціонерам ВАТ «ГЕРМЕС» створити нове підприємство, до статутного фонду якого внести акції ВАТ «ГЕРМЕС» нібито для збереження їх від рейдерства. 

Акціонери, а це близько 19 осіб, які володіли блокуючим пакетом акцій ВАТ «ГЕРМЕС», йдучи на поводу у Срібнюка М.С. та Гецький В.І., щиро вірячи, що рятують підприємство від рейдерства, створили ТОВ «Торговий дім «ТКГ», до статутного фонду якого внесли свої акції ВАТ «ГЕРМЕС». Батька було обрано директором товариства.

Як тільки ТОВ «Торговий дім «ТКГ» було створено, Срібнюк та Гецко, за повного сприяння та заступництва Гулька, активізували рейдерські атаки на ВАТ «ГЕРМЕС», наполягаючи на тимчасовій передачі їм блокуючого пакету акцій, заявляючи, що це єдиний спосіб врятувати підприємство.

Акціонери пішли на шахраїв і погодилися на тимчасову передачу акцій ВАТ "Гермес" на підконтрольне Срібнюку підприємство ТОВ "Агентство фондових досліджень". Срібнюк навіть написав власноручну розписку від 24 листопада 2003 року про те, що він поверне акції протягом півроку до травня 2004 року.

Ось тільки далі ситуація почала розвиватися зовсім не за сценарієм

На початку 2004 року відразу після передачі акцій на ТОВ «Агентство фондових досліджень» це підприємство розпочало процедуру ліквідації. А коли акціонери ВАТ «ГЕРМЕС» хотіли повернути собі акції, виявилось, що Срібнюк та Гецко, не без допомоги судді Гулька, вже повністю захопили контроль над підприємством. 

За кілька років Срібнюк, Гецко та Гулько помітили сліди злочину провели низку класичних для рейдерства махінацій. 

Спочатку вони перейменували ВАТ "ГЕРМЕС" на ТОВ "Гермес-логістик", а потім провели його ліквідацію, розпродавши майно ВАТ "Гермес" на підконтрольному Срібнюку підприємства ТОВ "САН ПАРК".

Акціонери, що потерпіли від злочину, а це не менше 20 осіб, довго намагалися повернути собі акції ВАТ «ГЕРМЕС». Але безуспішно.

Знаєте, чому?

Тому що судді, який приймав рішення у їхній справі, був голова рейдерської злочинної групи - Борис Іванович Гулько!

Чому можна сміливо називати Гулька керівником? Тому що половину майна ВАТ «ГЕРМЕС» забрав собі Гулько Борис Іванович, який наразі обіймає дуже високу керівну посаду у Верховному суді України. 

Саме Борис Іванович Гулько був покровителем під час заволодіння ВАТ «ГЕРМЕС» та його майном, а після заволодіння отримало контроль над половиною викраденого майна. 

На даний момент майно рейдерів оформлене на Кіпрські офшорні компанії "ОЛФАКТС ОПЕРЕЙШН ЛІМІТЕД" (ALLFACTS OPERATION LIMITED HE254825), "ЄС.АЙ.САЙЛО Сервісез ЛІМІТЕД"

За даними наших джерел у слідчих органах, це не єдина схема рейдерів.

Борис Гулько протягом багатьох років забезпечує Срібнюку «вирішення» у судах питань, а також отримує неправомірну вигоду (50% прибутку) від недекларованої діяльності групи компаній «ЛАН» (нова юрособа шахраїв) та сума яких може досягати десятків. мільйонів гривень щороку.

У жовтні 2019 року київськими правоохоронцями було практично викрито групу осіб на чолі з громадянином Михайлом Срібнюком (власником групи компаній «Лан»), яка протягом 2003 року і досі незаконно заволоділа акціями та майном великого господарського підприємства «Гермес», яке на у м. Києві. на вул. Сім'ї Хохлових, 11/2 та мало розгалужену мережу складських приміщень та магазинів у Києві та області. Ринкова вартість незаконно привласненого майна зараз перевищує двадцять мільйонів доларів США. 

Але…

Глава Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду Борис Іванович Гулько, користуючись своїм величезним впливом, розвалив справу і в черговий раз домігся урочистостей несправедливості. Що, втім, уже й так стало нормою для України.

 

Враховуючи все вищевикладене, можна припустити, що це не єдина схема в якій брав участь Борис Іванович Гулько, і якби на правоохоронців не чинився тиск таких схем можна було б нарити з десяток. І це лише тих, де він був організатором. Ну, а якщо порушити питання скільком він рейдерам допоміг за роки свого суддівства - то, напевно, й року не вистачило на простий облік їх і обробку.

Втім, Гулько чіпати ніхто не збирається.

Він спокійно продовжує свою діяльність, грабуючи простих українців сам та допомагаючи грабувати іншим.

Але чи не це головне? Головне, що він зручний і лояльний до Офісу президента. А рейдерство? Ну з ким не буває...

 

Как обокрали ВСУ, взяли в плен разработчика игры STALKER и захватили его империю!

По данным издания "Мой Днепр", что ссылается на ряд украинских медиа, в Украине разразился невиданный скандал, в котором замешаны авторитетные благотворители и IT-шники.

Глава АОЗ Марина Безрукова знову у центрі скандалу: контракти на дрони та боєприпаси під ударом

Марина Безрукова, керівник Агентства оборонних закупівель, знову привернула увагу до своєї персони через інтерв'ю українським виданням. Вони вона скаржиться на " безпрецедентне тиск " з боку " певних сил " її відомство.

Марина Безрукова, при доходах у 11,6 млн гривень, отримала соціальну допомогу

Марина Безрукова, яка після «Укрненерго» була призначена директором «Агенція оборонних закупівель» Міноборони, при доходах у 11,6 млн гривень, отримала соціальну допомогу.