В Києві другий поспіль антирекорд по захворюванності на коронавірус

В Києві другий поспіль антирекорд по захворюванності на коронавірус

За минулу добу в Києві підтвердили Covid-19 у 1520 людей. 26 хворих загинуло. 

Серед них: 

  • 869 жінок у віці від 18 до 83 років;
  • 607 чоловіків у віці від 19 до 92 років;
  • 22 дівчинки від семи до 17 років
  • 22 хлопчика від 25 днів до 17 років.

Всього в стаціонарах медичних закладів міста сьогодні лікуються 2088 хворих коронавірусів. З них 31 дитина. У важкому стані перебувають 858 пацієнтів. Кисневу підтримку отримують 1 233 людини. Під апаратами ШВЛ - 30 хворих.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Володимир Репік любить кредити на мільярди: фінансиста КМДА судитимуть за борги Києва

Директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік любить брати запозичення та кредити - бажано на багато мільярдів. Правоохоронці від цієї любові не в захваті.