Двох лікарів затримали в Києві на отриманні хабара за привласнення групи інвалідності

Двох лікарів затримали в Києві на отриманні хабара за привласнення групи інвалідності

Голови спеціальної кардіологічної МСЕК №2 і завідувача кардіологічного відділення Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Святошинського району затримали в Києві під час отримання хабара. За інформацією правоохоронців, вони вимагали хабар за присвоєння групи інвалідності.

"Згідно з матеріалами слідства, зазначені медпрацівники вимагали 40 тис. Гривень від громадянина за направлення на медико-соціальну експертизу і встановлення йому групи інвалідності", - сказано в повідомленні.

Вчора, 26 листопада, медиків затримали після отримання ними частини хабара.

Затриманим повідомлено про підозру і готується клопотання до слідчого.

 

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Володимир Репік любить кредити на мільярди: фінансиста КМДА судитимуть за борги Києва

Директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік любить брати запозичення та кредити - бажано на багато мільярдів. Правоохоронці від цієї любові не в захваті.