Хворий на коронавірус депутат прийшов на засідання Київоблради

Хворий на коронавірус депутат прийшов на засідання Київоблради

У Київоблраді сталася бійка між депутатами

Як розповіло інформоване джерело, конфлікт виник нібито через те, що один з депутатів прийшов на сесію з COVID-19.

"Зараз вирішується питання про кваліфікацію події. У результаті конфлікту ніхто не постраждав", - зазначив він.

Як повідомила, що знаходилася на засіданні сесії Галина Нагорна у себе на сторінці в соцмережі, "обласний осередок партії" Батьківщина "привела на засідання КОС депутата, хворого COVID-19".

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Володимир Репік любить кредити на мільярди: фінансиста КМДА судитимуть за борги Києва

Директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік любить брати запозичення та кредити - бажано на багато мільярдів. Правоохоронці від цієї любові не в захваті.