У Києві гостра нестача донорської крові

У Києві гостра нестача донорської крові

У Київському міському центрі крові склалася критична ситуація з донорською кров'ю. Особливо не вистачає крові з негативним резус-фактором.

Відзначається, що в центрі крові залишилися малі запаси трьох груп крові з позитивним резус фактором, в той час як запаси четвертої групи з позитивним резус-фактором критично низькі.

Також критично маленькі запаси всіх груп крові з негативним резус-фактором.

Здати кров можна за наступними адресами: вул. Пимоненка, 8, з 8:00 до 16:00, (телефон для довідок: (044) 465-43-63) та вул. Запорожця, 26, з 8:00 до 15:00, (телефон для довідок: (093) 158-47-55).

У центральному корпусі по вул. Берлінського, 12 (телефон для довідок / реєстратура: (044) 453-98-63, (093) 199-34-16) здійснюється забір тромбоцитів і плазми методом аферезу.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Володимир Репік любить кредити на мільярди: фінансиста КМДА судитимуть за борги Києва

Директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік любить брати запозичення та кредити - бажано на багато мільярдів. Правоохоронці від цієї любові не в захваті.