Проректора київського вузу піймали на хабарі

Проректора київського вузу піймали на хабарі

У столиці проректор одного з вищих навчальних закладів постане перед судом. Про це 1 грудня повідомили в Київській міській прокуратурі.

Прокуратурою до Шевченківського районного суду направлено обвинувальний акт відносно проректора одного зі столичних університетів, викритого в отриманні неправомірної вигоди в сумі 224 тис. Грн.

Згідно з матеріалами слідства, працівник ВНЗ організував схему вимагання коштів за сприяння в отриманні іноземними громадянами документів для в'їзду на територію України шляхом оформлення запрошень на навчання.

Проректора затримали «на гарячому» в приміщенні університету безпосередньо після отримання грошей за оформлення документів для 8 іноземців.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Володимир Репік любить кредити на мільярди: фінансиста КМДА судитимуть за борги Києва

Директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік любить брати запозичення та кредити - бажано на багато мільярдів. Правоохоронці від цієї любові не в захваті.