У Києві зафіксували рекорд за кількістю одужавших від Covid-19

У Києві зафіксували рекорд за кількістю одужавших від Covid-19

У середу, 2 грудня, в Києві зафіксували тисячі сімсот тридцять-п'ять нових випадком зараження коронавірусів. Це на 64 випадки менше, ніж в попередній день, коли заразилися 1 799 жителів столиці.

За даними глави столиці, всього за час пандемії зафіксували 74 012 підтверджених випадків коронавируса, з них 1 339 виявилися летальними (+16 за останню добу). Одужали вже 23 763 пацієнта з Covid-19, а за останні 24 години хвороба подолали 511 осіб - це рекорд за кількістю видужали за добу.

Серед нових пацієнтів:

  • 922 жінки віком від 18 до 86 років,
  • 684 чоловіки віком від 18 до 96 років,
  • 57 дівчаток віком від 5 місяців до 17 років,
  • 72 хлопчика віком від 10 місяців до 17 років.

Серед нових заражених 69 медиків. За минулу добу госпіталізовано 77 пацієнтів, решта лікуються вдома на самоізоляції, під контролем лікарів. Всього в медустановах столиці знаходиться 2145 осіб з коронавірусів, з них 22 дитини. Пацієнтів у важкому стані - 941, кисневу підтримку отримують 1399 людей, а пож апаратами ШВЛ знаходяться 38 хворих

Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі - 277. У Дарницькому - 258 і Солом'янському районі - 214 випадків.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".

Володимир Репік любить кредити на мільярди: фінансиста КМДА судитимуть за борги Києва

Директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік любить брати запозичення та кредити - бажано на багато мільярдів. Правоохоронці від цієї любові не в захваті.